Vizyonumuz & Misyonumuz

— Doğru izler bırakabilme arzusuyla doğdu YEŞİL LİMON

Vizyonumuz

Konusunda uzman eğitmenler ve çocuğun gelişimine olumlu yönde etki edecek fark yaratan etkinliklerle, ilgili hizmet alanında Sakarya da fark ortaya koymak. Öncü kurum konumunu korumak ve ilerletmektir.

Misyonumuz

Düşünce mekanizmasının büyük ölçüde şekillendiği okul öncesi dönemde çocuklarımız için; aileler ile birlikte doğru adımları atarak güzel bir geleceğin kapılarını aralamak YEŞİL LİMON‘ un önceliğidir.

İnsanın öğrenme süreci yetişkinlik döneminde de devam etmektedir. Birey kırk yaşında gitar çalmayı öğrenebilir, on bir yaşında halk oyunlarına merak sarabilir, yirmili yaşlarda bir resim kursuna giderek palet ve fırçalarla tanışabilir. Ancak okul öncesi dönemde yapılacak etkinlikler insan hayatında çok daha derin izler bırakacaktır. Bu sebeple YEŞİL LİMON programı çocuğun düşünce mekanizmasına olumlu yönde etki edecek etkinliklerle bezenmiştir. Amacımız düşüncelerini ortaya koyabilen, Manevi değerlere saygılı, ilgili ve yetenekli olduğu alanları hayata geçirebileceği şartların kendisine sunulduğu bir ortamda yabancı dil konusunda sağlam temeller atmaya imkan sağlayan programları ortaya koyarak, ailelerin entegre olabileceği etkinlikleri organize etmek ve çocukları ile birlikte kaliteli zaman geçirebilmelerine imkan sağlamaktır.